Bezoekadres Gemeente Huldenberg
Gemeenteplein 1
3040 Huldenberg
Tel. 02 687 70 07
Openingsuren Maandag t.e.m woensdag:
van 9u tot 12u
Donderdag:
van 9u tot 12u en
van 17u30 tot 19.30u
Vrijdag:
van 9u tot 12u

Telefoon en e-mail

Adresgegevens

Correspondentie kan u richten aan:

College van burgemeester en schepenen
Gemeenteplein 1
3040 Huldenberg

 Bevolking en burgerlijke stand
   
 Functie  Diensthoofd bevolking en burgerlijke stand
 Naam  Puttemans Sonia
 Telefoon  02/686.61.51
 E-mail  sonia.puttemans@huldenberg.be
   
 Functie  Administratief Medewerker
 Naam  Van Hoegaerden Myriam
 Telefoon  02/686.61.52
 E-mail  myriam.vanhoegaerden@huldenberg.be
   
 Functie  Administratief Medewerker
 Naam  Kumps Miranda
 Telefoon  02/686.61.50
 E-mail  miranda.kumps@huldenberg.be
   
 Technische dienst
   
 Functie  Administratief Medewerkster Stedenbouw en Ruimtelijke Ordening
 Naam  Leys Hilde
 Telefoon  02/686.61.74
 E-mail  ruimtelijkeordening@huldenberg.be
   
 Functie  Deskundige ruimtelijke ordening
 Naam  Heerwegh Vincent
 Telefoon  02/686.61.54
 E-mail  ruimtelijkeordening@huldenberg.be
   
 Functie  Deskundige ruimtelijke ordening
 Naam  Debecker Lies
 Telefoon  02/686.61.54
 E-mail  ruimtelijkeordening@huldenberg.be
   
 Functie  Diensthoofd
 Naam  Erica Devijver
 Telefoon  02/686.61.58
 E-mail  openbarewerken@huldenberg.be
   
 Functie  Administratief Medewerker Openbare Werken
 Naam  Michiels Gerda
 Telefoon  02/686.61.55
 E-mail   openbarewerken@huldenberg.be
   
 Functie  Ploegbaas Wegendienst
 Naam  De Ceulaer Eric
 Telefoon  0498/12.96.97
 E-mail  eric.deceulaer@huldenberg.be
   
 Functie  Milieu-ambtenaar
 Naam  Serrus Christiaan
 Telefoon  02/686.61.56
 E-mail  milieudienst@huldenberg.be
   
 Functie  Ploegbaas Groendienst
 Naam  Verheyden Marc
 Telefoon  0496/20.37.69
 E-mail  marc.verheyden@huldenberg.be
   
 Secretariaat & cultuur, jeugd, toerisme, sport, senioren en welzijn
   
 Functie  Gemeentesecretaris
 Naam  Peters Caroline
 Telefoon  02/686.61.67
 E-mail  caroline.peters@huldenberg.be
   
 Functie  Diensthoofd Secretariaat
 Naam  Van Assche Mia
 Telefoon  02/686.61.65
 E-mail  mia.vanassche@huldenberg.be
   
 Functie  Administratief Medewerker
 Naam  Venken Annick
 Telefoon  02/686.61.63
 E-mail  annick.venken@huldenberg.be
   
 Functie  Cultuurcoördinator
 Naam  Craps Karlien
 Telefoon  02/686.61.70
 E-mail  cultuur@huldenberg.be
   
 Functie  Sportgekwalificeerde ambtenaar, dienst sport en gezondheid
 Naam  Remmerie Bert
 Telefoon  02/686.61.64
 E-mail  bert.remmerie@huldenberg.be
   
 Functie  Jeugdconsulent, dienst jeugd en senioren
 Naam  Beeckmans Christophe
 Telefoon  02/686.61.66
 E-mail  christophe.beeckmans@huldenberg.be
   
 Financiële dienst, personeelszaken en systeembeheer
   
 Functie  Financieel Beheerder
 Naam  De Keyser Hilde
 Telefoon  02/686.61.60
 E-mail  hilde.dekeyser@huldenberg.be
   
 Functie  Administratief Medewerker
 Naam  Mees Dany
 Telefoon  02/686.61.61
 E-mail  dany.mees@huldenberg.be
   
 Functie  Boekhouder
 Naam  Liesbet Taymans
 Telefoon  02/686.61.59
 E-mail  liesbet.taymans@huldenberg.be
   
 Functie  Administratief Medewerker
 Naam  Depré Francine
 Telefoon  02/686.61.62
 E-mail  francine.depre@huldenberg.be
   
 Functie  Administratief Medewerker
 Naam  Goethuys Wouter
 Telefoon  02/686.61.77
 E-mail  wouter.goethuys@huldenberg.be
   
 Functie  Personeelszaken
 Naam  Willemyns Christine
 Telefoon  02/686.61.78
 E-mail  christine.willemyns@huldenberg.be
   
 Functie  Administratief medewerker personeelszaken
 Naam  Stuckens Sofie
 Telefoon  02/686.61.79
 E-mail  sofie.stuckens@huldenberg.be