Poëzie op zolder

*Vrijdag 5 maart 2010 *maken we kennis met Charles Ducal, Vlaams -Brabantse dichter en schrijver. Ducal schreef talrijke dichtbundels en won de Herman de Coninckprijs in 2007 met de bundel ‘In inkt gewassen'.
Hij laat ons op 5 maart kennismaken met een selectie uit zijn poëzie.
Lieve Vorlat stelt hem een aantal vragen, waardoor de avond een afwisseling wordt van gesprek en voordracht, met een stevige lokale kleur. Een aantal gedichten van Ducal, die als Frans Dumortier opgroeide in Huldenberg, zijn immers geïnspireerd op locaties in onze gemeente.
De avond wordt opgeluisterd met een vleugje muziek, dit alles in het intieme kader van de cultuurzolder van het gemeentehuis. Als afsluiter gaat Charles Ducal een vraag vanuit het publiek niet uit de weg!

*Vrijdag 5 maart 2010 - 20.00 uur*
Cultuurzolder gemeentehuis, Gemeenteplein 1, 3040 Huldenberg
Tickets: € 4,00 (drankje inbegrepen)
Tickets verkrijgbaar op de gemeentelijke cultuurdienst, cultuur@huldenberg.be, 02 686 61 70 en in de bibliotheek, huldenberg@bibliotheek.be , 016 47 11 16

Poëzie op zolder is een initiatief van het Davidsfonds, de cultuurraad, de cultuurdienst en de bibliotheek van Huldenberg.